Menu

Licznik

Dzisiaj:302
Tydzień:1150
Miesiąc:8982
Od początku:249676

Obecnie na stronie jest 9 gości, brak użytkowników online

Polska Szkoła Surfcastingu i Ecofishing Tubis

pss logoZ nowym rokiem zmiany, nowe pomysły i nowe możliwości. Z wielką przyjemnością informujemy, iż od 2021 roku SKW Ecofishing Tubis podejmuje ścisłą współpracę z Polską szkołą Surfcastingu. A szczegóły niebawem.

Zmiana nazwy klubu

 ecofishingtubisPod koniec 2020 roku firma Ecofishing wyszła z propozycją dokonania fuzji firmy z SKW Tubis  w związku z czym 21 stycznia 2021 uchwałą Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Elblągu została zmieniana nazwa klubu na "Sportowy Klub Wędkarski Ecofishing Tubis" (SKW Ecofishing Tubis)

Natomiast nowe logo klubu będzie teraz wyglądało tak, jak w załączonym pliku graficznym.

 

II otwarte, ogólnopolskie spotkanie na bałtyckiej plaży

2spotkanieTrener wraz z Kadrą Sportową PZW w Surfcastingu oraz Polska Szkoła Surfcastingu zaprasza wszystkich chętnych, na „II otwarte, ogólnopolskie spotkanie na bałtyckiej plaży”
w formule 'I ❤ Wędkarstwo Plażowe'
 
Czas: początek spotkania o godz. 9:00, w sobotę, 22.05.2021r. W przypadku wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych, dopuszczamy ewentualność przeniesienia spotkania na 29.05 (po wcześniejszym poinformowaniu uczestników z kilkudniowym wyprzedzeniem).
Miejsce: plaża w okolicach Ustki (Ustka, Poddąbie, Dębiny, Rowy) – dokładne miejsce potwierdzimy w drugim komunikacie, kilka dni przed spotkaniem. Chcemy mieć pewność, że wybierzemy dla Was najbardziej odpowiednią plażę, z uwagi na spodziewane warunki atmosferyczne i zasobność łowiska w ryby.
Program: spotkanie, będzie miało charakter spotkania otwartego, dla wszystkich sympatyków wędkarstwa plażowego i wszystkich chętnych. Będzie okazja, do wspólnego łowienia i wymiany doświadczeń. Jeżeli posiadacie sprzęt plażowy, zabierzcie go ze sobą. Jeżeli nie macie sprzętu, skorzystacie z naszego. Pomożemy, odpowiemy na wszystkie pytania, podzielimy się swoim doświadczeniem. Wszystko w towarzystwie, najlepszych zawodników w Polsce. Zapewniamy miłą, przyjacielską atmosferę. Nasi Kadrowicze, znajdą czas dla każdego. Dokładny program spotkania ukaże się na początku maja br.

Register to read more...

I Ogólnopolskie Zawody Surfcastingowe im. Krzysztofa Małeckiego – komunikat nr 2

maleckiWędkarski Klub Sportowy „Tubis” wraz z Kadrą Sportową PZW Surfcasting zaprasza na:
I Ogólnopolskie Zawody Surfcastingowe (brzegowo – plażowe) i.m. Krzysztofa Małeckiego.
Zawody zostaną rozegrane w formule otwartej i mają na celu uczczenie pamięci naszego przyjaciela, kolegi i byłego członka Kadry Sportowej PZW Surfcasting, śp. Krzysztofa Małeckiego.
Przyjacielskie spotkanie, połączone ze wspólnym wędkowaniem, planujemy na 7.09.2019 z ewentualnym terminem zapasowym 21.09.2019, w przypadku wyjątkowo niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Zawody wędkarskie rozegrane zostaną w klasyfikacji indywidualnej w jednej pięciogodzinnej turze, zgodnie z „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w PZW”, na plażach w miejscowości Rowy/Dębina.

Register to read more...

Piaskowy Dorsz 2017

 

piaskowy20172 grudnia 2017r Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego " Pomuchel - Lębork " zorganizował mityng plażowy "Piaskowy Dorsz". Na zawody te zostali zaproszeni wędkarze reprezentujący takie kluby i stowarzyszenia sportowe jak SKW Tubis Pasłęk , SKW Belona Hel, Stowarzyszenie surfcastingowe Bałtyk , "Władek .Pl" , Stowarzyszenie surfcastingowe Toruń oraz członkowie SKWM Pomuchel - Lębork. Zawody te a raczej spotkanie towarzyskie ma na celu propagowanie metody surfcastingowej . Regułą tych zawodów jest to, że nie ma tu sędziów a każdy uczestnik sam sobie wybiera miejsce do wędkowania. Zabawa ta polega na wzajemnym szacunku i uczciwości wszystkich uczestników. Nie ma tu ścigania o punkty i nagrody. Jest za to wspólne wędkowanie i radość z możliwości spędzenia razem czasu na plaży. Miejscem otwarcia imprezy była jak zwykle gościnna Willa Pomorzanka Państwa Ewy i Grzegorza Turskich we Władysławowie.

Register to read more...