Menu

Licznik

Dzisiaj:154
Tydzień:1016
Miesiąc:1895
Od początku:274828

Obecnie na stronie jest 15 gości, brak użytkowników online

Surfcastingowe Mistrzostwa Klubu 2018

trojka21 kwietnia br. odbyły się na wschodnich plażach Władysławowa Mistrzostwa Klubu Tubis. Do przyjacielskiej rywalizacji stanęło 11 zawodników, którzy w godzinach 15:00- 20:00 rozpoczęli walkę z żywiołem. Bezchmurne niebo i słońce w całej swej wiosennej okazałaości, niewielka fala i dość mocny, południowo zachodni wiatr, który z godziny na godzinę tracił swoją moc oraz doskonała współpraca ryb zaowocowało pieknymi połowami. Złowiono 102 miarowe flądry, a według danych szacunkowych kolejne 100 szt były to niemiarowe ryby. Zawody zostały rozegrane na tzw. żywej rybie, zgodnie z zasadą catch & release. Najdłuższą rybę zawodów złowił kolega Jarosław Turczyn - stornia 38,6 cm, a klasyfikacja zawodnicza przedstawia się następująco:

Register to read more...

International Grauvell Cup 2018

isfc logoMiło jest nam poinformować, iż tegoroczne wydanie International Grauvell Cup 2018 jest zaliczane do cyklu imprez Surfcastingowych: International Surfcasting Friendship Cup, które w przyszłym roku będa rozgrywane między innymi w Polsce, Niemczech, Grecji, Tunezji, Turcji, Cyprze, Francji, Maroko, Albanii, Macedonii, czyl;i wszystko wskazuje na to, że będziemy się bawić jeszcze bardziej miedzynarodowo!

 

 

Register to read more...

KLS The End

logo klsPodczas zakończenia 5 edycji KLS  i sezonu 2017 miało miejsce równie istotne wydarzenie o ile nie najważniejsze w tym sezonie.Po zakończeniu części oficjalnej zawodów odbyło się zebranie prezesów klubów SKWM Pomuchel, Belona Hel, Stowarzyszenie Bałtyk, Władek Team, SKW Tubis,w którym uczestniczyli: Adam Grabczyk, Wojciech Piktel, Andrzej Wiczanowski, Michał ceszke,Przemysław Klarecki oraz Piotr Formella, którzy podczas blisko godzinnej dyskusji, przedstawiając swoje argumenty i uzasadnienia na wniosek Przemysława Klareckiego zagłosowali niejednogłośnie za rozwiązaniem KLS.

Register to read more...

Finał KLS 2017

andrzej 5kls champion28 października odbyły się jubileuszowe 5 zawody 5 edycji Klubowej Ligi Surfcastingu, które organizował Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM. Na samym początku organizatorzy przywitali wszystkich zawodników ciepłym posiłkiem, by następnie przejści do odprawy technicznej i losowania stanowisk. Omówione zostały również zasady punktacji i nagradzania zawodników w klasyfikacji generalnej indywidualnej i drużynowej, ponieważ 5 - każde ostatnie zawody sezonu są równocześnie podsumowaniem całego sezonu.
Do rywalizacji w plażowych potyczkach zgłosiło  42 zawodników, którzy pomimo fatalnych warunków pogodowych, silnego północno zachodniego wiatru, potężnych fal oraz dużego uciągu postanowili podnieść przysłowiowe rękawice i stoczyć walkę z żywiołem, jak również z samym sobą.

Register to read more...

VIII Mistrzostwa Polski w Surfcastingu - relacja

 Mp allW dniach 13-15 października odbyły się VIII MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE BRZEGOWO - PLAŻOWYM O PUCHAR BURMISTRZA MIELNA – 2017 , których organizacja została powierzona Mieleńskiemu Wędkarskiemu Klubowi Sportowemu „JURMEN” oraz kołu wędkarskiemu „Rokosowo – Jedliny” z Koszalina na zlecenie Zarządu Głównego PZW. Od samego początku dwudniowa rywalizacja w tej najważniejszej imprezie wędkarskiej stała pod znakiem zapytania z powodu złych warunków pogodowych, które w tym roku bardzo często płatają przysłowiowego figla organizatorom. Ale, że wędkarze plażowi to chyba najwięksi twardziele jakich ,znam, więc jakiś tam wiaterek i kilka kkropli deszczu nie straszne dla nich. Organizatorzy zgodnie z planem rozpoczęli prace sekretariatu, po raz pierwszy w historii tej imprezy sprawdzając licencje członkowskie i opłaty członkowskie PZW.

Register to read more...