Main Menu

Surfcasting

Spławik

Live Chat

Ostatni wpis: 1 rok, 2 miesiecy temu
  • Mateusz Wolański : Dzień dobry witam wszystkich
  • davedesign : Siema Bosmanie :)(
  • Bosman : Siemano Tubiski
  • piform : Hej TUBISIAKI :)
  • Krystian Śliwiński : cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego klubu, pozdrawiam wszystkich Krystian
  • Krystian Śliwiński : Witam wszystkich kolegów
  • kropek : Siemanko Marcinku. generalnie to już dołączyłeś :)Witamy w naszym gronie i jak to mawia "klasyk" ...teraz to dopiero będzie powrót Jedi.... :)
  • Marcin : Dzień dobry Tubiski ;) w przyszłym roku, będę miał przyjemność dołączyć to grona wariatów !!!
  • kropek : Oj całkiem Tomaszu zapomniałem o tym :)
  • tom wideł : Osiągnięcia Panie Prezesie zatrzymały się cuś w czasie....:):):) Aktualizuj, aktualizuj...... Oczywiście w ramach czasu, którego wiem, że nie masz.....:):):)

Tylko zarejestrowani uzytkownicy mogą pisać

Licznik

Dzisiaj:7
Tydzień:35
Miesiąc:536
Od początku:67245

Obecnie na stronie jest 8 gości, brak użytkowników online

Surfcasting Cup 2017 w Kühlungsborn

schochnekt11 listopada 2017 roku w Kühlungsborn (Meklemburgia-Pomorze Przednie) odbędą się zawody surfcastingowe Surf Cup 2017 organizowane przez braci Schoknecht. To kolejna odsłona międzynarodowych zawodów z kilkudziesięcioosobową obsadą, na które wybiera się kilkunastu zawodników z Polski i między innymi koledzy z naszego klubu. Trzymamy kciuki za polską ekipę i czekamy na relację z zawodów.

Grecka Przygoda, czyli "Respect the Sea" 2017

 allMajowe, słoneczne popołudnie w środku pracowitego tygodnia i niespodziewany telefon od kolegi Marcina...jest zaproszenie do Grecji na zawody..., Ja nie mogę jechać...jesteś chętny ???  Też pytanie  mi zadał :) Błyskawiczne 5 sekund zastanowienia i męska decyzja -jadę !!! Przy okazji wykonany dodatkowy telefon do klubowego kolegi Piotra i jest wspólna mega szybka decyzja o wyjeździe. Potem  zamawianie biletów, dokumenty na zawody i cała ta otoczka logistyczna, zbieranie informacji jak się łowi w Grecji na tych wodach, jakie zestawy, jakie ryby itd...

Register to read more...

Relacja z EOBC 2013

mapa3 marca o 2 w nocy rozpoczęliśmy kolejną przygodę z surfcastingiem, wyruszając z Pasłęka po drodze do Lęborka w kierunku Anglii na  XX European Open Beach Championship 2013, czyli mówiąc krótko 5 maniaków surfa z Polski ( Krzych, Zula, Arek, Kostek, Kropek ) wybrało się na podboje angielskich plaż i morza północnego. Ponad 2000 km jazdy samochodem, przeprawa promem i doskonała atmosfera przez 28 godzin podróży i jesteśmy na miejscu w Bridlington z nadzieją na efektywne połowy w Anglii. Na miejscu w piątek dołączył do naszej ekipy kolega Łukasz, który od kilku lat mieszka w miejscowości York i namiętnie wędkuje na wschodnim wybrzeżu angielskim, a nasza znajomość rozpoczęła się od kilku wpisów na jednym z forów internetowych. Pozytywnie nastawieni, sprzętowo przygotowani z doskonałymi humorami rozpoczynamy surfcasting w Angli po polsku.

Register to read more...

Angielski Surfcasting w pigułce.

IMG_8542Nadeszła tak zwana godzina "zero", czyli 27 luty 2012 roku. Planowana od października 2011 wyprawa na  European Open Beach Chamionship ( EOBC ) do Anglii właśnie się rozpoczyna. Wylot w poniedziałek 27 lutego o godzinie 20:00 z Gdańska do Leeds, kilkugodzinne "koczowanie" do rana na lotnisku na odbiór auta  z wypożyczalni i ponad godzinna wyciekcza angielskimi drogami "pod prąd" do miejsca docelowego czyli do Bridlington. Po drodze oczywiście podziwianie angielskich widoków i w końcu przyjazd na miejsce zakwateowania. Miłe przyjęcie przez Caroll i Aleck'a w Okwell Guest House. Kilka spraw organizacyjnych, czyli rozpakowanie, plany na kolejny dzień, mały rekonesans po mieście i krótko mówiąc rozpoczyna się nasza przygoda wędkarska na wschodnich wybrzeżach Anglii.

Register to read more...

Relacja z Großmanns Brandungscup 2012.

ekipaI stało się... Po rozmowach kilku zapaleńców na Piaskowym Dorszu doszedł do skutku wyjazd do Niemiec na Großmanns Brandungscup 2012 i to jest dowód na to jak szybko słowa zamieniają sie w czyny. Całkiem zacna ekipa, składająca się z 9 osób z Lęborka, Pasłęka, Pucka i Karwii ( Kostek, Arek, Krzychu, Zula, Przemek, Piotrek, Krzysiek, Mariusz, Szymon) 29 listopada wybrała się do braci Großmann na towarzyskie zawody surfcastingowe spróbować swoich sił na niemieckich plażach.
Wyjazd późnym wieczorem w czwartek 29 listopada, około 10 godzin jazdy i jesteśmy w Piątek około 10 w Kiel, gdzie spotykamy się z niesamowitym kolegą Krzysztofem, który swoją gościnnością i zamiłowaniem do wędkarstwa zaskakuje nas wszystkich i pomaga nam pozałatwiać wszystkie sprawy organizacyjne.

Register to read more...