Main Menu

Surfcasting

Spławik

Live Chat

Ostatni wpis: 1 rok, 2 miesiecy temu
  • Mateusz Wolański : Dzień dobry witam wszystkich
  • davedesign : Siema Bosmanie :)(
  • Bosman : Siemano Tubiski
  • piform : Hej TUBISIAKI :)
  • Krystian Śliwiński : cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego klubu, pozdrawiam wszystkich Krystian
  • Krystian Śliwiński : Witam wszystkich kolegów
  • kropek : Siemanko Marcinku. generalnie to już dołączyłeś :)Witamy w naszym gronie i jak to mawia "klasyk" ...teraz to dopiero będzie powrót Jedi.... :)
  • Marcin : Dzień dobry Tubiski ;) w przyszłym roku, będę miał przyjemność dołączyć to grona wariatów !!!
  • kropek : Oj całkiem Tomaszu zapomniałem o tym :)
  • tom wideł : Osiągnięcia Panie Prezesie zatrzymały się cuś w czasie....:):):) Aktualizuj, aktualizuj...... Oczywiście w ramach czasu, którego wiem, że nie masz.....:):):)

Tylko zarejestrowani uzytkownicy mogą pisać

Licznik

Dzisiaj:9
Tydzień:37
Miesiąc:538
Od początku:67247

Obecnie na stronie jest 6 gości, brak użytkowników online

Spławikowe Mistrzostwa Klubu i klubowa klasyfikacja GP na rok 2014

20140524 12082124 maja w sobotni poranek w miejscowości Nowakowo na rzece Elbląg odbyły się spławikowe Mistrzostwa Klubu Tubis będące jednocześnie trzecimi zawodami w klasyfikacji Klubowego Grand Prix. Po zbiórce o 6:00, losowaniu stanowisk i odprawie sędziowskiej zawodnicy rozpoczęli pzygotowania do rywalizacji w kategorii senior i kat. junior. Po kilku godzinach sportowych zmagań wyłonieni zostali zwycięzcy:

Register to read more...

Spławikowe Mistrzostwa Polski Młodzieży u-14,u-18

   k.kuklinski Witam wszystkich,poproszono mnie bym w kilku zdaniach opisał własne wrażenia i start w Mistrzostwach Polski Juniorów,które odbyły się na jeziorze Rogozińskim w dniach 5-7 lipca.
  Nasza przygoda z mistrzostwami rozpoczęła się od wyjazdu w dniu 3 lipca(środa),Wielkopolska przywitała nas słońcem i tak dobra pogoda utrzymała się przez cały czas trwania mistrzostw.
  Już pierwszego dnia odbyłem dwie sesje treningowe taki sam scenariusz mieliśmy nakreślony na drugi dzień naszego pobytu.
    W czwartek nad wodą zameldowali się już praktycznie wszyscy zawodnicy uprawnieni do startu w mistrzostwach a było ich 98,z tego 58 juniorów i 40 kadetów. Nasz okręg reprezentowało trzech zawodników: Patrycja Pawlikowska-Bobrowska(kadetka),Marcin Borda(junior) i moja skromna osoba-Krzysztof Kukliński(junior).

Register to read more...

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Elbląg 2013

DSC 0112W miniony weekend 15-16 czerwca odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Elbląg na rok 2013. Miejscem zawodów była rzeka Elbląg przy Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu. Z Koła PZW Pasłęk  w kategori "junior" startował Krzysztof Kukliński, który reprezentował również barwy klubu Tubis. Krzysztof zwyciężył w swojej kategori i tym samym będzie brał udział w Spławikowych Mistrzostwach Polski 2013. 

 

Register to read more...

KRÓTKI WYWIAD Z NASZYM JUNIOREM…

k.kuklinskiKrzysztof Kukliński jest członkiem naszego koła od kilku już lat. Od roku 2010 bierze udział we  wszystkich zawodach organizowanych przez koło startując jako junior. Od kilku lat startuje też w zawodach spławikowych organizowanych przez Okręg PZW w Elblągu w kategorii kadet a obecnie junior. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć nie tylko na szczeblu Koła i Okręgu. W zawodach spławikowych organizowanych przez koło w kategorii OPEN pokonywał wielu  seniorów i w swojej krótkiej dotąd karierze zdobył kilkanaście pucharów, medali oraz dyplomów.  Mam kilka pytań do Krzysztofa:

Register to read more...