Spławik

Live Chat


Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90
Ostatni wpis: 1 rok, 8 miesiecy temu
  • davedesign : Siema Bosmanie :)(
  • Bosman : Siemano Tubiski
  • piform : Hej TUBISIAKI :)
  • Krystian Śliwiński : cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego klubu, pozdrawiam wszystkich Krystian
  • Krystian Śliwiński : Witam wszystkich kolegów
  • kropek : Siemanko Marcinku. generalnie to już dołączyłeś :)Witamy w naszym gronie i jak to mawia "klasyk" ...teraz to dopiero będzie powrót Jedi.... :)
  • Marcin : Dzień dobry Tubiski ;) w przyszłym roku, będę miał przyjemność dołączyć to grona wariatów !!!
  • kropek : Oj całkiem Tomaszu zapomniałem o tym :)
  • tom wideł : Osiągnięcia Panie Prezesie zatrzymały się cuś w czasie....:):):) Aktualizuj, aktualizuj...... Oczywiście w ramach czasu, którego wiem, że nie masz.....:):):)
  • Piotr Badełek : No koledzy, wstyd żeby na GPP Tubisa reprezentowała tak nieliczna ekipa, w tym jeden z najmłodszych stażem i najmniej doświadczonych w surfie zawodników. Mam nadzieję, że na Leszczu Orzechowa będzie lepiej.

Tylko zarejestrowani uzytkownicy mogą pisać

Licznik

Dzisiaj:47
Tydzień:150
Miesiąc:379
Od początku:38847

Obecnie na stronie jest 45 gości, brak użytkowników online

k.kuklinskiKrzysztof Kukliński jest członkiem naszego koła od kilku już lat. Od roku 2010 bierze udział we  wszystkich zawodach organizowanych przez koło startując jako junior. Od kilku lat startuje też w zawodach spławikowych organizowanych przez Okręg PZW w Elblągu w kategorii kadet a obecnie junior. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć nie tylko na szczeblu Koła i Okręgu. W zawodach spławikowych organizowanych przez koło w kategorii OPEN pokonywał wielu  seniorów i w swojej krótkiej dotąd karierze zdobył kilkanaście pucharów, medali oraz dyplomów.  Mam kilka pytań do Krzysztofa:

 

R.T.:  Od kiedy zaczęła się twoja przygoda z wędką?
K.K.:  Nie wiem czy potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Oglądając stare zdjęcia można odnieść wrażenie, że całe moje życie. Na niektórych zdjęciach widać mnie z wędką gdy miałem 2 może 3 latka.
R.T.:  Co skłoniło Cię do wędkarstwa wyczynowego?
K.K.:  Co mnie skłoniło? Raczej kto? Oczywiście wzięło się to z pomysłu mojego taty. W 2010 roku zabrał mnie na pierwsze zawody (spławikowe rozpoczęcie sezonu). Od tamtej pory zacząłem jeździć na większość zawodów organizowanych przez Okręg Elbląski oraz nasze koło.
R.T.: Jakie są Twoje największe osiągnięcia w wędkarstwie wyczynowym?
K.K.: Moim największym osiągnięciem jest zdobycie Mistrzostwa Okręgu indywidualnie jako kadet i drużynowo w 2010 roku. Muszę powiedzieć, że nawet mniejsze sukcesy dają mi równie wielką satysfakcję. Szczególnie cieszy mnie wygrywanie czy zajmowanie wysokich miejsc w zawodach rozgrywanych w kategorii OPEN. W tym roku największą niespodzianką było dla mnie zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej na Mistrzostwach Okręgu, a to dlatego, że nasz drużyna składała się z dwóch zawodników: Ja jako kadet i senior Pan Krzysztof Żytkiewicz Indywidualnie obaj zdobyliśmy wicemistrzostwo Okręgu. Było to drugie wicemistrzostwo z rzędu. Walkę o tytuł przegrałem tylko z Patrycja Pawlikowską, którą serdecznie pozdrawiam. Patrycja jest obecnie Mistrzynią Polski kadetów więc rywalizacja z nią ma dodatkowy smaczek.  Mogę pochwalić się jeszcze trzykrotnym tytułem Mistrza Koła. Dwa razy z rzędu zająłem trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu.
R.T.: Jakie masz plany na przyszłość związane z wędkarstwem?
K.K.: Jeśli chodzi o samo wędkowanie to sprawia mi ono tyle przyjemności, że nie porzucę tej pasji. Co do wędkarstwa wyczynowego to trudno jest w tym momencie coś zaplanować. Na pewno będę chciał dalej startować w zawodach organizowanych prze nasze Koło oraz Okręg Elbląg. Chciałbym również spróbować swoich sił w zawodach rangi ogólnopolskiej. Może start na Mistrzostwach Polski? W mojej sytuacji największą przeszkodą są sprawy finansowe. Wszyscy wędkarze, którzy biorą udział w zawodach wiedzą, że wiąże się to z ogromnymi kosztami. Niestety, moi rodzice nie są w stanie w pełni sfinansować takich wydatków. Mam nadzieje, ze i na to znajdzie się jakiś sposób i w przyszłości będę mógł się pochwalić np. tytułem Mistrza Polski juniorów.
R.Tokarski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information