Main Menu

Surfcasting

Spławik

Live Chat

Ostatni wpis: 1 rok, 2 miesiecy temu
  • Mateusz Wolański : Dzień dobry witam wszystkich
  • davedesign : Siema Bosmanie :)(
  • Bosman : Siemano Tubiski
  • piform : Hej TUBISIAKI :)
  • Krystian Śliwiński : cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego klubu, pozdrawiam wszystkich Krystian
  • Krystian Śliwiński : Witam wszystkich kolegów
  • kropek : Siemanko Marcinku. generalnie to już dołączyłeś :)Witamy w naszym gronie i jak to mawia "klasyk" ...teraz to dopiero będzie powrót Jedi.... :)
  • Marcin : Dzień dobry Tubiski ;) w przyszłym roku, będę miał przyjemność dołączyć to grona wariatów !!!
  • kropek : Oj całkiem Tomaszu zapomniałem o tym :)
  • tom wideł : Osiągnięcia Panie Prezesie zatrzymały się cuś w czasie....:):):) Aktualizuj, aktualizuj...... Oczywiście w ramach czasu, którego wiem, że nie masz.....:):):)

Tylko zarejestrowani uzytkownicy mogą pisać

Licznik

Dzisiaj:9
Tydzień:37
Miesiąc:538
Od początku:67247

Obecnie na stronie jest 10 gości, brak użytkowników online

Grand Prix Polski w Piaskach - relacja

 PICT02586 września 2014 roku odbyły  się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski w wędkarstwie brzegowo plażowym, które organizowane były przez Okręg PZW Elbląg oraz Klub Tubis, a rozgrywane były w miejscowości Piaski, tuż przy granicy polsko - rosyjskiej. W piątkowe popołudnie zawodnicy reprezentujący swoje okręgi i kluby stawili się do biura zawodów w Krynicy Morskiej. O godzinie 18:00 oficjalnie przywitał gości i otworzył zawody Zbigniew Chrzanowski - Wiceprezes ZO PZW Elbląg d/s Sportu.

Register to read more...

Kolejne potyczki KLS 2014 rozegrane.

Marek WierczewskiW miniony weekend, w nocy z  30 na 31 sierpnia na plaży w Ostrowie rozegrane zostały czwarte zawody z cyklu Klubowej Ligii Surfcastingu 2014, organizowane przez Stowarzyszenie " Bałtyk". Po przywitaniu zawodników i poczęstunku, rozlosowane zostały stanowiska na dwie tury zawodów, które rozegrane zostały w godzinach : 15:30-19:30 oraz 21:00-2:00. Do rywalizacji przystąpiło 25 wędkarzy, którzy zmagali się z  konkurencją innych zawodników  i początkowo trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Register to read more...

Relacja z V Mistrzostw Polski w surcastingu

DSC 0440W dniach 20-22 czerwca malownicza, nadmorska miejscowość Łeba była miejscem V Mistrzostw Polski w wędkarstwie brzegowo plażowym, które organizowane były przez Klub Wędkarstwa Morskiego Pomuchel Lębork. W piątkowe popołudnie do biura zawodów i rejestracji stawili się zawodnicy z wielu okręgów PZW i klubów, łącznie 1 zawodniczka i  39 zawodników, aby o godzinie 18:00 uczestniczyć wraz z organizatorami i zaproszonymi gośćmi w uroczystym otwarciu V Mistrzostw Polski. Na uroczystości otwarcia mistrzostw zostały również wręczone oficjalne nominacje do pierwszej powołanej Kadry Polski w surfcastingu. Po kolacji i oficjalnym rozpoczęciu zawodów sędziowie przeprowadzili komputerowe losowanie sektorów na sobotnią rywalizację, po którym zawodnicy udali się na integracyjnego grilla przygotowanego przez organizatorów - kolegów z klubu Pomuchel.

 

Register to read more...

Relacja z Piaskowego Dorsza 2013

IMG 4254W miniony weekend 9-10 listopada odbył się po raz czwarty surfcastingowy meeting plażowy "Piaskowy Dorsz 2013" organizowany przez SKWM Pomuchel z Lęborka. Tradycyjnie bazą zawodów była "Willa Pomorzanka" we Władysławowie.  Nasz klub reprezentowali: Krzysztof Orłowski, Tomasz Woźny i Przemysław Klarecki. W sobotę o godzinie 13:00 nastąpiło uroczyte otwarcie zawodów przeprowadzone przez Prezesa klubu Pomuchel Kazimierza Klamrowskiego. Do koleżeńskiej rywalizacji stanęło 15 wędkarzy, którzy o godzinie 15:00 rozpoczęli  rywalizację. Warunki pogodowe w dniu meetingu nie rozpieszczały zawodników. Silny wiatr zachodni i południowozachodni oraz mocny prąd wodny i uciążliwe "zielsko" zmuszały wędkarzy do stosowania ciężarków nawet do 190 gr.

Register to read more...

IV Surfcastingowe Mistrzostwa Polski 2013

IMG 3352W miniony weekend 21-23 czerwca 2013 odbyły się w Darłowie IV Surfcastingowe Mistrzostwa Polski organizowane przez Okręg PZW Koszalin i prowadzone przez Piotra Ebla, jako gospodarza zawodów. Do indywidualnej rywalizacji o tytuł Mistrza Polski w Surfcastingu stawiło się 28 zawodników z wielu regionów naszego kraju. Klub Tubis reprezentowali: Sławomir Brewka, Przemysław Klarecki, Tomasz Wożny, Łukasz Goluch, Krzysztof Orłowski, Andrzej JAworek, Łukasz Caputa.  Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się w piątkowe popołudnie, następnie zawodnicy losowali sektory na dwie tury sobotniej rywalizacji, a po części oficjalne udali się wszyscy na kolację integracyjną na świerzym powietrzu.

Register to read more...