Spławik

Live Chat


Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/klubtubis25/modules/mod_shoutbox/helper.php on line 90
Ostatni wpis: 1 rok, 8 miesiecy temu
  • davedesign : Siema Bosmanie :)(
  • Bosman : Siemano Tubiski
  • piform : Hej TUBISIAKI :)
  • Krystian Śliwiński : cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego klubu, pozdrawiam wszystkich Krystian
  • Krystian Śliwiński : Witam wszystkich kolegów
  • kropek : Siemanko Marcinku. generalnie to już dołączyłeś :)Witamy w naszym gronie i jak to mawia "klasyk" ...teraz to dopiero będzie powrót Jedi.... :)
  • Marcin : Dzień dobry Tubiski ;) w przyszłym roku, będę miał przyjemność dołączyć to grona wariatów !!!
  • kropek : Oj całkiem Tomaszu zapomniałem o tym :)
  • tom wideł : Osiągnięcia Panie Prezesie zatrzymały się cuś w czasie....:):):) Aktualizuj, aktualizuj...... Oczywiście w ramach czasu, którego wiem, że nie masz.....:):):)
  • Piotr Badełek : No koledzy, wstyd żeby na GPP Tubisa reprezentowała tak nieliczna ekipa, w tym jeden z najmłodszych stażem i najmniej doświadczonych w surfie zawodników. Mam nadzieję, że na Leszczu Orzechowa będzie lepiej.

Tylko zarejestrowani uzytkownicy mogą pisać

Licznik

Dzisiaj:47
Tydzień:150
Miesiąc:379
Od początku:38847

Obecnie na stronie jest 6 gości, brak użytkowników online

IMG 4254W miniony weekend 9-10 listopada odbył się po raz czwarty surfcastingowy meeting plażowy "Piaskowy Dorsz 2013" organizowany przez SKWM Pomuchel z Lęborka. Tradycyjnie bazą zawodów była "Willa Pomorzanka" we Władysławowie.  Nasz klub reprezentowali: Krzysztof Orłowski, Tomasz Woźny i Przemysław Klarecki. W sobotę o godzinie 13:00 nastąpiło uroczyte otwarcie zawodów przeprowadzone przez Prezesa klubu Pomuchel Kazimierza Klamrowskiego. Do koleżeńskiej rywalizacji stanęło 15 wędkarzy, którzy o godzinie 15:00 rozpoczęli  rywalizację. Warunki pogodowe w dniu meetingu nie rozpieszczały zawodników. Silny wiatr zachodni i południowozachodni oraz mocny prąd wodny i uciążliwe "zielsko" zmuszały wędkarzy do stosowania ciężarków nawet do 190 gr.

Mimo tych trudnych warunków atmosferycznych złowiono 5 wymiarowych dorszy i 6 fląder. Do punktacji liczony były tylko dorsze. Rywalizacja zakończyła się o 22:30. Po zakończeniu rywalizacji odbyła się uroczysta kolacja w miłej, wesołej i koleżeńskiej atmosferze. W niedzielę o 10:30 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców, którymi okazali się:

 

1 miejsce kol. Malinowski Dariusz    SKWM Pomuchel -Lębork

2 miejsce kol. Pionk Rafał   Rebok Wejherowo

3 miejsce kol. Woźny Tomasz  Tubis Pasłęk

Największa ryba -  Malinowski Dariusz SKWM Pomuchel -Lębork

Każdy z uczestników został obdarowany zacnymi prezentami oraz pamiątkowymi koszulkami. W trakcie zawodów koledzy z klubu Pomuchel sprawili również niespodziankę kolegom z klubu Tubis w postaci smakowitego torta na pierwsze urodziny  Tubisa. Wspomniany tort został własnoręcznie wykonany przez kolegę Leszka Sobotę i wspólnie skonsumowany przez wszystkich uczestników.
Podsumowując, mimo niskiej frekwencji i nierozpieszczających warunków pogodowych, dopisały ryby, a organizacja zawodów jak zwykle była na wysokim poziomie w przyjacielskiej atmosferze. Miejmy nadzieję że w przyszłym roku odbędzie się 5 meeting i spotkamy się w większym gornie.

Zobacz fotorelację

Komentarze  

 
0 #1 Paweł Kocjan 2013-11-28 16:53
Tomek gratuluję podium! Tort wygląda fantastycznie :)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information